Beauty

Ako vytvoriť prirodzený make-up ?

25. září 2010 v 0:10 | ♀ Anti_Sugar •(Princess XXL)
Sú preč časy, kedy ste mala oči orámované ako mačka a ešte to zdôrazňovala tmavými očnými tieňmi. Teraz vládne prirodzený vzhľad...

ana-is-perfect.blog.cz
Tvár
Krok 1: Pokožku najskôr pripravte na nanesenie make-upu hydratačným krémom. Dodáte tak pokožke ochrannú vrstvu a tvár s make-upom potom bude vyzerať hladšie.
Krok 2: Teraz môžete použiť podkladový krém, ktorý zjednotí tón celej tváre.
Krok 3: Pomocou hubky aplikujte make-up, ale len veľmi jemne. Zvýšenú pozornosť venujte okrajom tváre. Aby ste si nevytvorila make-upovú masku, všetko poriadne rozotierajte.
Krok 4: Ak chcete získať prirodzený a zdravý lesk, nevynechajte napríklad guličkový púder, ktorý rozjasní vašu pleť.

Triky Japonek pro dokonalé tělo

5. září 2010 v 13:43 | ♀ Anti_Sugar •(Princess XXL)
Také se divíte, jak je možné, že téměř každá Japonka je nádherně štíhlá? A co ta bezchybná pleť a lesklé vlasy? Jestli to přičítáte jen pouhým genům, jste vedle. Tyhle dámy se totiž ke kráse, zdraví a štíhlosti projídají. Tedy nejen. Zkuste to taky!
ana-is-perfect.blog.cz

Pro krásné nehty, vlasy a pleť

Ačkoli jsme se naučily jíst ryby, pořád u nás nejsou tolik oblíbené jako v Japonsku. Víte, že byste je měly jíst minimálně dvakrát týdně? "Konzumace ryb je našemu tělu velmi prospěšná, ryby totiž obsahují zdravé mastné kyseliny, lehce stravitelné bílkoviny a ty mořské navíc jód," vyjmenovává dietoložka Mgr. Pavlína Zdeňková-Kroužková. Oblíbené jsou i v syrovém stavu v podobě sushi, kde se navíc kombinují s mořskými řasami .Řasy jsou bohaté na vitamin B12, vápník, draslík, hořčík nebo železo. Mořské řasy vás zrovna nelákají? Dopřejte si je alespoň v tabletkách jako doplněk stravy. Skvěle zpevňují vlasy, nehty i pleť.

Rovné vlásky,snadno a rychle =)

5. září 2010 v 13:38 | ♀ Anti_Sugar •(Princess XXL)
ana-is-perfect.blog.cz
Už vás vaše vlny nebaví? Skvělé! Máme pro vás několik tipů zkušené kadeřnice, které z vašich kudrlin za pár chvil vykouzlí dokonale rovné vlasy. A zvládnete vše sama doma. Takže stop vlnám na pár hodin nebo i měsíců!
 
 

Reklama